HAKKIMIZDA

QMET Demek, İnovasyonKaliteGüven Demek...

QMET Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak enerji sistemleri, ısıtma ve su kullanımlarının ölçülmesi üzerine 20 yıllık sektör deneyimi ile kurulduk. Hedefimiz, yeni teknoloji ürünlerin üretimini sağlayarak güvenilir ve ulaşılabilir şekilde müşterilerimizle buluşturmaktır.

Neden Biz?

Paydaşlarımızı dinlemeyi seviyoruz. Sektörel standartlarının üzerine çıkmak için çok çalışıyoruz. Dünyadaki ve sektördeki gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından izliyoruz.

Misyonumuz

En kaliteli, ulaşılabilir, yenilikçi ürünleri sunmak, yurtdışındaki teknolojik gelişimleri yakından takip ederek Türkiye’de katma değerli hizmet ve ürünler yaratmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’nin su ve ısıtma tüketimlerinin ölçümlenmesinde lider markası olmaktır. Bunun için özenle çalışıyor ve emin adımlarla ilerliyoruz.

Kalite Politikası

QMET, kuruluşumuzda müşterilerimize servis ve ürünlerimiz ile en üst kalitede hizmet sunmaktayız. Kalite standartlarımızı iyileştirmek ve müşterilerimizin daimi memnuniyetini sağlamak adına kendimizi, süreçlerimizi, ürünlerimizi ve servislerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.

Mesaj Gönder
QMET
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button